Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO, müşterileri kapınıza getirmekle ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne çıkararak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfa içi ve sosyal sinyallerin gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı konumlar hakkında Google'a inceleme sinyallerinin gönderilmesini sağlamak için konumunuza özel olarak uyarlanmış bir yerel SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgilerin doğruluğu için sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak için büyük çaba harcıyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Online işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions

Ayrıca işletmenizin sadece masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımızla web siteniz hedef kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi girişlerini doğru ve potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

Our case studies

See all projects

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

Get the best out of your online marketing budget and make you stay ahead of your competitors.

Testimonials

See all testimonials