Pay Per Click Management

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

E-posta pazarlamanın bakış açısına sahip olmanızı artırmak. Ödüllü seçeneklerimiz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştirir.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunarız. Yatırım getirisini en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyor ve teklif fiyatlarını ve bütçeleri izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterimizin işine ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına yönelik beklentilerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakışın yanı sıra, önerilen faaliyetlerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir yatırım getirisi kazanın. Parayı akıllıca harcayın ve en hedefli ve uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' 'sadık müşterilere' dönüştürün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgilendiklerini ifade eden kullanıcılarla yeniden etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka görünürlüğünü, katılımını ve dönüşümleri artırmak için bireysel görüntülü pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Our case studies

See all projects

420

Sağlanan PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Yeniden Pazarlamaları

315

Sosyal Reklam Projeleri

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

Contact us today and get maximum returns of your investments.

Testimonials

See all testimonials