Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının temelinde yer alır.

Affiliate Marketing, bir üyeyi bir ziyaretçiyi yönlendirdiği için veya bir müşteriyi, satın alma yapmak veya bir bültene abone olmak gibi istenen bir eylemi gerçekleştirmesi için ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Bir bakıma, Affiliate Marketing, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir - müşterileri sizin sitenizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinden oluşan bir ağ.

Bağlı kuruluş kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçları verir ve zamanında araştırma süreçleri/büyüklüğü nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet sektörleri için çok uygundur. -cilt satışları.

Etkili Affiliate Marketing, bir şeylerin yapışacağı umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı atmak değildir. Üçüncü taraf web siteleri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi, güvenilir sayfalara sahip sektörle ilgili web sitelerini araştırmayı ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir bağlı kuruluş ağı oluşturmayı amaçlayan iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Affiliate Marketing, özellikle satışlarda bir düşüş olduğu zamanlarda, komisyon değerleri konusunda esnek olma yeteneği gibi belirli iş özelliklerini de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon, bağlı kuruluşların sizin için daha çok çalışmasına neden olur.

14

Satış Ortağı Pazarlama Kampanyaları

14

Bağlı kuruluş izleme

8

Yeni iştiraklerin işe alınması

9

Bağlı kuruluş ağlarının seçimi

3

Ortaklık Ödülleri Programı Yönetimi

9

Banner oluşturma

Our case studies

See all projects

Bağlı kuruluş yönetim ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. Optimum yerleşimi sağlarken ve gerçek satış hacimleri üretirken, sizi sizin için en uygun olan birden fazla ağ, sektör ve yayıncı ile bağlantı kurmamıza izin vermek için gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Anlaşmaya varılan son tarih içinde komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini oluşturmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, performansa dayalı bir model içinde satışlarınızı ve olası satışlarınızı artırmak için diğer üst düzey bağlı kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

We can manage all aspects of an affiliate campaign for your business and know how to get affiliates motivated to sell your product. We know which affiliate networks are the best for your industry and we know how to build relationships that will lead to increased coverage of your product on these affiliate sites.