Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik kazanıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu yüzden bu kanalın hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, mobil ekranda kolayca gözden kaçabilen standart banner reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu da hedeflenen kitleye her zaman, her yerde daha fazla ulaşma olanağı sağlar.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaş, cinsiyet ve lokasyona göre değil, aynı zamanda ilgi alanları ve mobil tarama verilerinin yanı sıra belirli bir hedef kitle profili içinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzmanlar, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, strateji taslağı, hedef kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmeden dağıtım ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyanızı yönetebiliriz.

41%

Etkileşim Oranı Artışı Sonrası

21%

Sayfa Etkileşim Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirilenler

İş ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış mobil pazarlama stratejinizin ısmarlama bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil İlk Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklanmış çabalarımızla tüm kullanıcılar için harika bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlamanın potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayalıdır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Our case studies

See all projects

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

Contact us and we will provide a Mobile Marketing strategy that will bring significant returns on investment.

Testimonials

See all testimonials