Email Marketing

Eposta pazarlama

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurma çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamını yapmanıza yardımcı olmak için kitlenizin her segmenti için özel olarak hazırlanmış pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberlerinden haberdar edin.

Pazarlamacılar, özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için e-postanın işin anahtarı olduğu konusunda hemfikirdir. Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibini kullanır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanmış hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, hedef kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sağlamaya ve ayrıca satışlarınızda ve karlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açacak e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmeye hazırdır.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslim edilebilirliğini artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve hedef kitlenizin markanızla olan etkileşimini artırır.

İzleme ve Raporlama

E-postanızı sitenize kimlerin tıkladığı, nereye tıkladıkları ve kimlerin dönüştüğü gibi kampanyanızın temel yönleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikten uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallediyoruz.

Our case studies

See all projects

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştirir.

30

Aktif E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablon Tasarımı

18

E-posta Pazarlama Müşterileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

We design unique style emails with personalized content to help you sell a product, promote a cause or provide a service. We bring your message out to the masses.

Testimonials

See all testimonials