Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını iyileştirerek site performansını destekler. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, Tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, çalıştırdığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan gelen yatırım getirisini de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG'niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin her ziyaretçi için değerini artırarak dijital pazarlamanın neredeyse her yönünü iyileştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra yepyeni bir web sitesi oluşturmaya karar vermiş olsanız bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edebilir ve kullanabilirsiniz. Bilgi, yine de bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

CRO teknikleri

A/B Bölünmüş Testi

Daha iyi web sitesi yatırım getirisi ROI

İşbirliğimizin başlangıcındaki etkin iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamızı sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı geliştirme, titiz testler ve titiz raporlama yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, müşteri katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını kapsamlı bir şekilde analiz edecektir.

Our case studies

See all projects

Ziyaretçilerin sitenizde yapmalarını istediğiniz şeyi yapmalarına yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olarak işiniz için uzun vadeli başarılı bir CRO stratejisi sağlayarak size yardımcı olmaya hazır.

21

CRO

15

Tasarım Güncellemesi

9

Web Sitesi Yeniden Tasarımı

17

A/B Bölünmüş Testi

6

Web Sitesi Akışı Yeniden Tasarımı

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları vermek için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca bunu, her yerinde test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO teknikleri, A/B bölme testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşımla şirketinize özel en iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizi sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

Bilgi Formunu Doldurun & Fiyat Teklifi Alın

Firmanızın internet ortamına taşınmasına ve iş hacminizin internet reklamları ile büyütülmesine yardımcı olalım!

Work for your money while making your money work for you! Invest your marketing budget into our acclaimed CRO strategy, developed by our professional team, and get an immediate return on your investment.

Testimonials

See all testimonials